Mbulesa sedilesh

1 vit më parë   Makina   Tirana   1 shikime Referenca: 4yJrb2KdWLD

Vendodhja: Tirana


Veshje sedilesh per makinaper komplet sedilet para dhe mbrapane oferte 40milek te vjetra dhe transporti falas ne cdo qytet te shqiperiseper porosi na kontaktoni ne fb auto aksesor nardi

Detaje shtese

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
220
Viti i prodhimit
2001
Karburanti
Diesel
Gjendja
Jo funksional , vetem per pjese
KM
9797979