Shitet 1+1+Garazh, Golem, Durres

1 vit më parë   Prona imobiliare   Durres   1 shikime Referenca: YmxkazYeJ0P

Vendodhja: Durres


Shitet apartament 1+1+Garazh, ne kompleksin Alb Adriatik, Golem. Apartamenti gjendet ne katin e pare te banimit, me sip 57.88 m2, i mobiluar, 150m nga deti, me pamje anesore nga pishina, me drejtim juglindje. Prona eshte me hipoteke dhe e pademtuar nga termeti. Komleksi gjendet i rrethuar me gjelberim dhe pisha. Garazhi eshte ne katin 0 , me sip 29 m2. Cmimi 40000 euro

Detaje shtese

Mizura
57
Dhoma
2
i Mobiluar
PO
Tipi i nderteses
Apartament
Parking
Po