Shitet Opel Zafira

1 vit më parë   Makina   Durres   51 shikimet Referenca: J4openRe7Az

Vendodhja: Durres

Lek ALL

Çmimi: Lek1.500 E negociueshme


Shitet Opel ZafiraViti: 2000, Motor: 2000, Karburanti: Nafte, Kambjo: Manuale.
Xhama elektrik, Komanda ne timon.
Makina eshte me letra te paguara deri ne fund te dhjetorit 2022 , si dhe me siguracion deri ne mes te janarit 2023.

Detaje shtese

Marka
Opel
Modeli
Zafira
Viti i prodhimit
2000
Karburanti
Diesel
Kambio
Manual
Gjendja
i Perdorem
KM
300000
Karakteristika:
Airbag
Goma me disqe te derdhur
Xhama elektrik
Gome rezerve