Volkswagen Golf Plus 1.6 Benzin+Gaz 2006

1 vit më parë   Makina   Tirana   1 shikime Referenca: 37N1aMAaWmp

Vendodhja: Tirana

Lek ALL

Çmimi: Lek400.000 E negociueshme


Volkswagen Golf plus viti 2006 1.6 benzin+gaz motorr i thjeshte.Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.Shume ekonomike dhe te gjitha sherbimet e bera:Vaj+filtra te nderruara Seti i rripit te fazes i nderruar nuk harxhon pike vaji dhe ska asnje rrjedhje ,4 ferrotat e reja+tambure me taksa te paguara dhe siguracion.Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi e gatshme per cfaredo lloj prove.Goma 4 stineshe po thuajse te teja pak te perdorura ,shitet per arsye mos perdorim

Detaje shtese

Marka
Volkswagen
Modeli
Golf Plus
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Gpl
Kambio
Manual
Gjendja
i Perdorem
KM
250000
Karakteristika:
Abs
Airbag
Cruiss control
Goma me disqe normale
Mbyllje elektronike
Xhama elektrik
Ajer i kondicionuar
Mbyllje me alarm
Gome rezerve