VW Tiguan

1 vit më parë   Makina   Durres   18 shikimet Referenca: Vl4zbq2dprO

Vendodhja: Durres

Lek ALL

Çmimi: Lek9.300 E negociueshme


Shitet Vw Tiguan 2.0 tdi 4motion.Vit prodhimi: 2008Km : 234 mijKambio : AutomatTavan panoramikSensor parkimiPilot automatikTimon mulitfunksionalKlima tronicMbyllje qendroreDy celsaSendilje me ngrohjeDritat bixenon e integruarBagazhier 6cdNavigatori touch screen i integruarGanxhe terheqje automatike (mbrapa)Cmimi 9300 euro i diskutueshemMakina eshte ne gjendje perfekte , motor+kambjo gjendje 100%.Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte.Disqet i ka shume te pastra dhe gomat jane te pakten 80%.TEL : 0694552955 Beti

Detaje shtese

Marka
Volkswagen
Modeli
Tiguqn
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Diesel
Kambio
Automatik
Gjendja
Pothuajse i ri
KM
234000
Karakteristika:
Abs
Airbag
Cruiss control
Goma me disqe te derdhur
Mbyllje elektronike
Xhama elektrik
Ajer i kondicionuar
GPS
Mbyllje me alarm
Gome rezerve